Replica Saat üzerine

1. En kaliteli Replicalar İsviçre yapımıdır, 2. sırayı İtalyan yapımları alır.

Replicalar hakkındaki en büyük yanlışlardan biri budur. Replica saatler Asya’nın çeşitli yerlerinde üretilmektedirler, çoğunlukla Çin’de. İsviçre veya İtalya yapımı yalanı ise bilinçsiz tüketicilerden daha çok para almak için söylenmektedir.

2. Replica saatler C kaliteden başlayıp AAA+++ kaliteye kadar gitmektedir.

Kim buna karar veriyor?Uluslararası Replica Saat Yönetim Kurulu mu? Uluslararası Replica Saat Yönetim kurulu diye bir kurum bile kurulmuş durumda ama C kaliteden AAA+ kaliteye doğru giden replica saat kalitesi ölcen bir bilgi yoktur ama kalite farkları olduğu doğrudur.

3. İsviçre yapımı mekanizmalı replicalar gerçekleriyle aynı mekanizmaya sahiptir.

Genellikle 27 jewel mekanizmalar en iyileridir çok extreme ürünlerde var ama genede orijinali ile aynı mekanizmaya sahip degillerdir. (1. konuda’ da belirttiğimiz İsviçre Yapımı unsuru) Gerçekle bağdaşmaz. Replica Saat mekanizmalarının geneli japonyadan gelmektedir İsviçre Yapımı eta diye tabir edilen saatlerde japonyada üretilmektedir isviçrede üretilen replica saat olmaz . Replica saat piyasasında Asya yapımı 27 Jewel mekanizma yoktur japonyada üretilmektedir  (Bazı yeni replicalar 27 Jewel’li ETA 7753 ile güçlendirilmiştir.)

4. İsviçre yapımı replicalardaki altın diğer replicalardan daha kalitelidir. Taç, bezel vb. som altındandır.

Bazı Rolex Replicaları haricinde hiç bir replicada som altın bulunmamaktadır, sadece altın kaplamalıdırlar. Sadece isteğe göre özel üretimler olabilir.

5. En iyi Replicalar %100 gerçeğiyle birebirdir ve Yetkili Satıcılar dahi aradaki farkı anlayamaz.
Bir başka yanlış bigi daha. Bazı replicalar gerçeklerine çok yakınken, bunların haricindekiler ufak da farklılıklar vardır . Umarız gerçekten 200 dolara %100 orijinaliyle aynı olan 4,000 – 30,000 bin dolar fiyat aralığındaki saate sahip olabileceğinizi düşünmüyorsunuz. Sıradan satıcıları kandırabilirsiniz fakat eğitimli Yetkili Satıcıları kandıramazsınız.

6. En kaliteli Rolex Replicalar 904L çelikten yapılmadır.
Koca bir yalan. Kaliteli replicalar 316L kalite çelikten yapılırlar. Rolex 904L çelikten saat yapan ender firmalardandır ve 316L’den 3 kat daha pahalıdır. Ayrıca replicalar 440L çelikten de yapılmazlar.

7. Web sitelerini iyice araştırdıktan sonra iyi kalite bir replica alabilirsiniz.

Net üzerinde gösterilen her şeyin gerçek olduğunu düşünmeyiniz. Kimileri replica saatin kendi çekimi yerine orijinal saatlerin fotoğraflarını göstermektedir. Replica saatlerin kalite kalite oldugunu düşunürsek saat firmalarının orijinal resimlerini kullanarak satış yapan satıcılardan uzak durulması gerekir sonra ürün size ulaştığında hayal kırıklığına uğramayın.

8. Replica saat satın almak riskli olabilir fakat ”Replica Review” sitelerini kullanıyorsanız bu risk ortadan kalkacaktır.

Çoğu insanın bilmediği şey bu replica review sitelerinin kendi reklamlarını yapan replica satıcılarıdır. Kurnaz davranırlar ve yalanlarına kolay kanılır.

9.  İyi bir satıcıdan alışveriş yapmak kaliteli bir saate sahip olmak demek degildir.

Replica fabrikalarının kalite kontrol yöntemine güven olmamaktadır, Bir parti mükemmel olurken bir diğer partide kalitesiz saatler alınan partinin içine konabiliyor . burdaki sorun üretici kaynaklıdır aslında satıcının bir suçu yoktur Doğru olan şey ise kaliteli bir satıcı ününü korumak için bozuk olan her şeyi düzeltir. İyi bir satıcı kendi kalite kontrolu alırken ve gönderirken yapandır ve saatine en az 6 ay garanti verebilendir tercih ederken garanti veren satıcıları tercih ediniz

10. Saatlerimiz 30 metre (3)ATM  ile 100 METRE 10 (ATM) Su Geçirmez.

Replica Saatlerin cogu suya karşı hassastır.  50 metre -100 metre su geçirmez gibi iddalarda bulunan satıcılardan uzak durulması gerekir bu tarz satıcılara genellikle saati sattıktan sonra ulaşamasınız yada ilgilenmezler sizinle eğer isterseniz saatinizi tamircide 2 metreye kadar su geçirmez yapabilir bu işlemden sonra duşa denize havuza girebilirsiniz bu işlemi satın aldığınız satıcıdanda talep edebilirsiniz.

Replica saatler hakkında araştırma yapmak en sağlıklısıdır elbette, kaliteli bir alıcı olduğunuzda Replica Saatlerden uzak durmanız gerektiğini anlayacaksınız. Elbette ulaşamayacağımız fiyatlarda olan saatler hayallerimizi süslüyor ancak Replica Saat hiçbir zaman aslının yerini tutamaz. Bırakın hayalleriniz orijinal kalsın. Elbette tercih sizindir.

Yorumlar